Home

Nadszedł czas na blog,

a w nim przede wszystkim o kieleckim samorządzie. Znajdzie się też miejsce na marketing i public relations z racji zainteresowań i pracy. W szczególności może być sporo o marketingu politycznym, ale nie obiecuję dominacji tego tematu. Zapewne też nie raz dołożę swoje 3 grosze do wszelakich kieleckich tematów.

Słowo o sobie samym

Dzięki 1105 głosom kielczan od 1 grudnia 2014 r.  sprawuję mandat radnego.  W Radzie Miasta Kielce jestem Przewodniczącym Komisji Budżetu i Finansów. Zawodowo prowadzę działalność pod nazwą Agencja Public Relations Stabilis PR. Jako Stabilis PR dla naszych Klientów prowadzimy kampanie informacyjno-promocyjne, kreujemy wizerunek, komunikujemy marketingowo, szkolimy i doradzamy. Od czasu do czasu prowadzę zajęcia ze studentami. Pracuję też w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, gdzie zajmuję się kontaktem z mediami, promocją i szkoleniami. Sam cały czas się dokształcam – aktualnie biorę udział w seminarium doktoranckim.

Działam również w stowarzyszeniu rowerowym MTB Kielce i mam przyjemność szefować tej organizacji. Promujemy rowerowanie, lobbujemy potrzeby rowerzystwa, organizujemy zawody i inne wydarzenia rowerowe. Z ramienia MTB Kielce jestem także członkiem Rady Programowej Radia Kielce. Poza hobby łączonym z pracą i rowerami pozostaje pasja motocyklowa i snowboardowa.  Prawie wszystkie moje zainteresowania pokrywają się z tym co robię zawodowo oraz społecznie, mając przy tym możliwość kontaktu ze wspaniałymi ludźmi.

Kontakt: marcin.chlodnicki@stabilis.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s