Home
plakat_MASA2

Stowarzyszenie Rowerowe – MTB Kielce

Wielki Masowy Przejazd Rowerowy to okolicznościowa Masa Krytyczna organizowana corocznie przez Stowarzyszenie Rowerowe – MTB Kielce i przyjaciół z okazji Dnia Dziecka i Budzenia Sienkiewki.

Tym razem, spotkamy się już w najbliższą niedzielę 31 maja 2015 r. o godz. 12:00, w samo południe, na ul. Sienkiewicza vis a vis dworca PKP. Przejedziemy całą ulicę Sienkiewicza i to dwukrotnie. #dasię ? ;) Warto wziąć gwizdki, trąbki i inny hałas, bo chodzi o to żeby ulicę dosłownie obudzić.

Wielki Masowy Przejazd Rowerowy to sportowa impreza dla całych rowerowych rodzin, miłośników dwóch kółek i wszystkich, którzy chcą pokazać jak duża jest Masa kieleckich rowerzystów. W organizowanych przez nas od 11 lat przejazdach brało udział czasem nawet ponad 0,5 tys. „rowerów”. To od lat pomaga i daje nam argumenty do lobbowania za tworzeniem przyjaznej rowerzystom infrastruktury drogowej.

Tę okolicznościową Masę Krytyczną kończymy po godz. 13 wjeżdżając do Parku Miejskiego po to żeby tam rozpocząć  Pierwsze Dziecięce Zawody Rowerowe – MTB Kielce, ale o tym w kolejnym wpisie na moim blogu.

Partnerami Wielkiego Masowego Przejazdu Rowerowego są: Stowarzyszenie Czas na Kielce, Szlak Green Velo, Pizzeria Kilo Mąki, wytwórnia słodkości alebabeczka.pl, sklep i serwis rowerowy Presto Sport , portal aleszprycha.pl, Kielecka Masa Krytyczna, Kieleckie Inwestycje, Kielecki Rzecznik Osób Niezmotoryzowanych, Studio HONEK,  Studio Rekreacji Ruchowej „Everest”, Stowarzyszenie Homo Politicus, KieleckiBiegacz.pl i inni, którzy zechcą dołączyć…

Bieżące informacje na stronie www.mtb.kielce.pl oraz fanpage www.facebook.pl/mtbkielce
Udostępnij wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/415824978589441/

WiMaPrRo_31_05_2015

Plan przejazdu – może podlegać zmianom

Reklamy

One thought on “Wielki Masowy Przejazd Rowerowy

  1. Pingback: I Dziecięce Zawody Rowerowe – MTB Kielce | MARCIN CHŁODNICKI blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s