Home
Stowarzyszenie Rowerowe - MTB Kielce

Stowarzyszenie Rowerowe – MTB Kielce

W najbliższą niedzielę 31 maja 2015 r. zapowiada się wiele rowerowych atrakcji. Rozpoczynamy „Wielkim Masowym Przejazdem Rowerowym”, czyli okolicznościową Masą Krytyczną, a następnie odbędą się Pierwsze Dziecięce Zawody Rowerowe – MTB Kielce.

Jest to wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Rowerowe – MTB Kielce i Stowarzyszenie „Czas na Kielce”, a dedykowane najmłodszym z okazji ich święta, czyli Dnia Dziecka. Obydwa rowerowe wydarzenia to imprezy towarzyszące trwającemu w tym czasie „Budzeniu Sienkiewki”.

Pierwsze Dziecięce Zawody Rowerowe – MTB Kielce rozpoczną się zaraz po wjeździe do parku Wielkiego Masowego Przejazdu Rowerowego. Przewidujemy, że będzie to o godz. 13:30 – w niedzielę 31 maja 2015 r. Trasa liczy ok. 350 metrów i prowadzi dookoła zalewu w Parku Miejskim im. Stanisława Staszica w Kielcach.

W zawodach mogą wziąć udział dzieci maks. do lat 7 (jeśli impreza będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem to w kolejnych latach poszerzymy grupę wiekową). Dzieciaki powinny być wyposażone w sprawne technicznie rowery i co najmniej w takie elementy bezpieczeństwa biernego jak kask i rękawiczki.

Impreza ma charakter przygody dla dzieciaków, dlatego nie ma przegranych.  Każdy uczestnik wygra i dostanie dyplom oraz  upominek. Uczestnictwo dziecka w zawodach będzie można zgłaszać bezpośrednio przed startem.
W trakcie zawodów mamy dodatkową atrakcję dla najmłodszych, czyli konkurs rysowania kredą po asfalcie.

Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Czas na Kielce, Szlak Green Velo, Pizzeria Kilo Mąki, wytwórnia słodkości alebabeczka.pl, sklep i serwis rowerowy Presto Sport , portal aleszprycha.pl, Kielecka Masa Krytyczna, Kieleckie Inwestycje, Kielecki Rzecznik Osób Niezmotoryzowanych, Studio HONEK,  Studio Rekreacji Ruchowej „Everest”, Stowarzyszenie Homo Politicus, KieleckiBiegacz.pl i inni, którzy zechcą dołączyć…

Bieżące informacje na stronie www.mtb.kielce.pl oraz fanpage www.facebook.pl/mtbkielce
Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/755632357867592/

IMG_20150525_215137

Reklamy

One thought on “I Dziecięce Zawody Rowerowe – MTB Kielce

  1. Pingback: Wielki Masowy Przejazd Rowerowy | MARCIN CHŁODNICKI blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s