Home

PAT_9263

Po raz kolejny Stowarzyszenie Rowerowe – MTB Kielce, które prowadzę wraz z przyjaciółmi, zaprasza na wyjątkowy bike event. Tym razem będą to widowiskowe zawody rowerowe w zjeździe na czas z kieleckiej góry Telegraf. Wydarzenie będzie poświęcone pamięci Edwina Chlewickiego, który z tym miejscem jak i całą sceną zjazdową był bardzo mocno związany. Startujemy w niedzielę 19 kwietnia 2015 r. od godz. 8:30.

Zawody na Telegrafie dla bikerów to wspaniała okazja do rozpoczęcia sezonu i świetny trening przed pierwszym Pucharem Polski, który odbędzie się tydzień później w Międzybrodziu Żywieckim. Dla publiczności to niesamowity spektakl i pokaz umiejętności ekstremalnej jazdy na rowerze. Naprawdę będzie warto zobaczyć to na własne oczy.

Formuła zawodów będzie dość nietypowa. Do dyspozycji zawodników zostaną oddane dwie trasy, na każdej przewidziane dwa przejazdy z pomiarem czasu. O wyniku końcowym decydować będzie suma czasów lepszych przejazdów z obu tras. Zawodnicy będą sklasyfikowani w 3 kategoriach: Junior (do lat 18), Open (wystartować może każdy czujący się na siłach), oraz Masters ( +30 lat).

Za zajęcie miejsca na podium w każdej kategorii przewidziane są nagrody rzeczowe oraz puchary ufundowane przez naszych sponsorów, dyplomy dla pierwszych sześciu zawodników. Wpisowe: 30 zł dla kategorii Open oraz Masters, 10 zł dla Junior. W dniu zawodów dla uczestników obowiązywać będzie karnet 10 wjazdów w cenie 25 zł.

Organizatorami imprezy są:

Pomiar czasu zapewnia timingdays.pl

W imieniu wszystkich organizatorów zapraszam do wpisania się na wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/339436399599882/ oraz śledzenie fanpage https://www.facebook.com/MTBKielce

10985889_828852730484770_1032742805887398046_n

plakat

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s