Home

DSC_0189[1]

Dzięki 1105 głosom wyborców zostałem kieleckim radnym. To drugi, co do wielkości wynik w moim okręgu wyborczym i jeden z najlepszych w całym mieście. Bardzo dziękuję za pomoc podczas kampanii oraz oddane głosy poparcia. Czuję na sobie wielką odpowiedzialność, proszę o wsparcie i deklaruję rzetelną pracę jako radny.

IMG_5611m

W Radzie Miasta pełnię funkcję Przewodniczącego Komisji Budżetu i Finansów.  Komisja zajmuje się sprawami związanymi z realizacją uchwały budżetowej, oceną efektywności gospodarowania miejskich jednostek organizacyjnych oraz promocji gospodarczej miasta. Ponadto jestem członkiem Komisji Rewizyjnej, do której należą wszelkie kompetencje kontrolne, a zwłaszcza występowanie z wnioskiem do Rady w sprawie udzielenia bądź nieudzielenia absolutorium Prezydentowi na podstawie oceny wykonania lub nie wykonania budżetu.

Chcę mieć stały kontakt z mieszkańcami Kielc dlatego poza spotkaniami otwartymi rozpoczynam stałe dyżury. W każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 16:30 do 19:30 będę dostępny w biurze Sojuszu Lewicy Demokratycznej przy ul. Starodomaszowskiej 30/55 w Kielcach. Proszę jedynie o kontakt telefoniczny przed spotkaniem  (tel. 600 853 859). Oprócz dyżurów stałych zapraszam również do  spotkań we wcześniej dowolnie ustalonym miejscu i terminie.

Ważną formą kontaktu jest internet. Tu jestem dostępny poprzez adres e-mail: marcin.chlodnicki@um.kielce.pl, fanpage na Facebook https://www.facebook.com/chlodnickim , mój blog, a wkrótce stronę www.marcinchlodnicki.pl.

Do zobaczenia.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s