Home

rowerowa_masa_krytyczna_dzień_bez_samochodu_2013_fot.3

Wielki przejazd rowerowy przez Kielce czyli długo oczekiwana Masa Krytyczna powraca. Startujemy w niedzielę 1 czerwca 2014 r. o godz. 12:00 z ul. Sienkiewicza przed dworcem PKP. Tego dnia spalamy kalorie, a nie paliwo!

Jak zwykle na Dzień Dziecka Stowarzyszenie Rowerowe – MTB Kielce i przyjaciele przygotowują prezenty dla najmłodszych rowerzystów. Dlatego zapraszamy nie tylko totalnych fanatyków dwóch kółek, ale i całe rodziny z dzieciakami na rowerach.

Tego dnia jedziemy żeby pokazać, że Kielce potrzebują jeszcze więcej dróg rowerowych z prawdziwego zdarzenia. Dróg, które zapewnią sprawną komunikację i bezpieczeństwo. W niedzielę 1 czerwca pokażemy, że w Kielcach jest Masa rowerzystów. Będziemy zachęcać Kielczan do przesiadania się z samochodów na rowery, bo rower to już nie tylko sport, ale także doskonały sposób na szybką i zdrową komunikację w zatłoczonym korkami mieście.

I jeszcze jedno, bardzo ważne – robimy hałas, zabierzcie gwizdki, trąbki i syreny. UWAGA! Kręcimy bez względu na pogodę :)

Trasa Masy Krytycznej 01.06.2014

Plakat Masa Krytyczna

Ps. Kolejna Masa Krytyczna już po wakacjach, najprawdopodobniej 21 września na dzień przed Światowym Dniem bez Samochodu – zapraszam do śledzenia strony i fanpagea Stowarzyszenia Rowerowego – MTB Kielce .

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s