Home

IMG_9550m

Rozstrzygnięty został Konkurs „Lider Aktywności Obywatelskiej” organizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej w partnerstwie z Województwem Świętokrzyskim. Kapituła Konkursu dokonała wyboru  finalistów spośród zgłoszonych 35 podmiotów z terenu województwa świętokrzyskiego.

Miałem przyjemność znaleźć się w zaszczytnym gronie laureatów takich jak zdobywczyni Nagrody Głównej Pani Barbary Domagały oraz Wyróżnionych: Pana Mirosława Kowalika, Pani Agnieszki Zwierzyńskiej, Pana Jacka Piwowarskiego i Wyróżnienia Specjalnego dla Stowarzyszenia „Niziny Górą”.

Serdecznie gratuluję nagrodzonym. Dziękuję instytucjom i osobom, od których otrzymałem rekomendacje do nominowania (radnym z trzech klubów, Regionalnej Organizacji Turystycznej, „ofecerowi rowerowemu”, przedstawicielom kilku kieleckich stowarzyszeń). Dziękuję przyjaciołom, którzy mnie zgłosili. Dziękuję zarówno Kapitule jak i organizatorom czyli FRDL, którą w Kielcach prowadzi Pani Dyrektor Agnieszka Migoń.

Dla mnie jest to bardzo ważne Wyróżnienie, które przekazuję na ręce wszystkim sympatykom, osobom zaangażowanym w pracę i współpracę ze Stowarzyszeniem Rowerowym – MTB Kielce. Wierzę, że ten olbrzymi „zastrzyk” energii podziała na Was tak samo pozytywnie jak na mnie.

W pracach Kapituły uczestniczyli:

  • Adam Aduszkiewicz – Prezes Zarządu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej
  • Joanna Gergont – Woś – Redaktor Naczelna Polskiego Radia Kielce
  • Marek Mikos – Dyrektor Ośrodka TVP w Kielcach
  • Piotr Popiel – Prezes Zarządu Stowarzyszenia SPEKTRUM MOŻLIWOŚCI, laureat Nagrody Głównej I edycji Konkursu „Lider Aktywności Obywatelskiej”
  • Jerzy Sobierajski – Wyróżniony w I edycji Konkursu „Lider Aktywności Obywatelskiej”
  • Marzena Ślusarz – Redaktor ECHA DNIA
  • Barbara Zamożniewicz – Prezes Zarządu Fundacji Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży – Fundacja FARMAa została Wyróżniona w I edycji Konkursu „Lider Aktywności Obywatelskiej”
  • Piotr Żołądek – Członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego
Laudacja Marcin Chłodnicki

Laudacja Marcin Chłodnicki

Echo Dnia

Echo Dnia

Więcej m.in. na: http://frdl.kielce.pl/wypelniamy/aktualnosci/162-konferencja-podsumowujaca-projekt-pn-regionalnie-z-pasja-2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s