Home

Jeszcze tylko do 30 września można głosować na projekty złożone do kieleckiego budżetu obywatelskiego. Zachęcam do udziału w akcji, ale też proszę o zbieranie głosów i zagłosowanie na projekt, który jako Stowarzyszenie Rowerowe MTB Kielce złożyliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem Kieleckie Inwestycje. Nasza propozycja dotyczy budowy nowych dróg rowerowych oraz budowy przejścia dla pieszych i rowerzystów wraz z sygnalizacją świetlną.

Dlaczego warto poprzeć właśnie ten projekt? Dlatego, że w Kielcach wciąż brakuje bezpiecznych ciągów komunikacyjnych dla rowerzystów. Rozwój infrastruktury rowerowej to szansa nie tylko na szybsze przemieszczanie się po Kielcach, ale też transport ekologiczny, sprzyjający zdrowemu stylowi życia. Nasz projekt zakłada inwestycję, która będzie mogła służyć wszystkim mieszkańcom Kielc i połączy już istniejące drogi rowerowe w jedną sieć. Wartością dodaną do projektu jest także przejście rowerowo-piesze przy ul. Leszczyńskiej.

Jak głosować? Kto może głosować? Trzeba wypełnić kartę do głosowania i dostarczyć ją do Urzędu Miasta. Może to zrobić każdy, kto jest zameldowany w Kielcach lub nie jest zameldowany, ale mieszka na terenie Kielc. Ważna jest możliwość oddania głosów na więcej niż jeden projekt.  Specjalnie dla naszej akcji stworzona została bardzo przystępna pod względem informacyjnym strona internetowa: http://kielcenarowery.pl/popieram/ z której można pobrać karty do głosowania, zapoznać się ze szczegółami projektu i zasadami głosowania. Zapraszam.

Projekt: nowe drogi rowerowe

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s