Home
Akademia Negocjacji

Akademia Negocjacji

Negocjacje toczą się wszędzie i bez przerwy. Wszyscy negocjujemy – w kontaktach biznesowych, polityce, ale też na gruncie rodzinnym, towarzyskim – codziennych relacjach. Podstawowe reguły, którymi rządzą się procesy negocjacyjne są takie same bez względu na to jakiego tematu dotyczą i z kim negocjujemy.

Odpowiedzią na coraz większe potrzeby podnoszenia kwalifikacji negocjacyjnych jest projekt, który współtworzę, czyli Akademia Negocjacji. Akademia jest dla managerów, kadry zarządzającej w administracji publicznej, handlowców, a także polityków oraz każdego, kto chce nabyć negocjacyjne umiejętności zwiększając swoją konkurencyjność na rynku pracy.

Akademia Negocjacji to kurs składający się z 4 weekendowych modułów trwających 8 dni przez 64 godziny, podczas których skutecznie wyposażamy uczestników w umiejętności negocjacyjne. Metodologia kursu to warsztaty, multimedia, gry szkoleniowe, wykłady i analiza przypadków. ‚Gratisem” do Akademii Negocjacji jest usługa doradcza trwająca jeszcze długi czas po zakończeniu kursu. Akademia rozpoczyna się już w pierwszy weekend października.

Więcej informacji o kursie dostępnych jest na stronie www.akademia-negocjacji.pl, Zapraszam także na fanpage www.facebook.com/negocjacji oraz do kontaktu osobistego już teraz, tel. 600 853 859.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s