Home

doradztwo marketingowe

Startuję z nowym projektem dla przedsiębiorstw. Uzyskałem certyfikację w zakresie doradztwa marketingowego poprzez Krajowy System Usług finansowany z funduszy unijnych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zatem jeśli masz firmę lub chcesz rozpocząć działalność gospodarczą to mam dla Ciebie atrakcyjną ofertę dzięki, której otrzymasz profesjonalne usługi doradcze w zakresie marketingu, public relations i reklamy. Przygotuję dla Twojego przedsiębiorstwa analizy, strategie, audyty, opracuję procedury, zasady, powiemy kiedy, jak i jakie narzędzia stosować, aby wykorzystać możliwości komunikacji marketingowej.

W zależności od usługi koszt doradztwa nie przekracza 250 zł netto za 24 godziny zegarowe pracy, a może być nawet jeszcze niższy. Dlaczego za tak niską cenę tak wiele? Ponieważ usługa jest dofinansowania z funduszy unijnych.

Z oferty może skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwo zarejestrowane na terenie województwa świętokrzyskiego. Projekt będzie funkcjonował od 19 sierpnia do 31 grudnia 2013 r. Trzeba jednak pamiętać, że lista firm, które mogą wykorzystać szansę jest ograniczona.

Podczas spotkania chętnie opowiem o szczegółach oferty. Zapraszam zatem do kontaktu – tel. 600 853 859, e-mail: biuro@stabilis.pl

2 thoughts on “Wykorzystaj doradztwo marketingowe

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s