Home

No jest, kolejna Masa Krytyczna. W Europejski Dzień bez Samochodu czyli najbliższą sobotę 22 września rowerzyści przejmą władzę w Kielcach. Zapraszam wszystkich Kielczan z rowerami na Rynek, z którego o godz. 15:00 wyruszy Masa Krytyczna. Przejedziemy głównymi arteriami komunikacyjnymi miasta żeby pokazać, że rower to znakomity sposób na szybki transport, rozrywkę i zdrowie.

Podczas Masy przewidziane są liczne nagrody, które czekają na najbardziej wyróżniających się uczestników. Upominki otrzymają najgłośniejsi, najbardziej widoczni, jadący na najbardziej dziwnych sprzętach i oczywiście najmłodsi.

Rok w rok Masa Krytyczna skupia coraz więcej uczestników, bo lepiej spalać kalorie niż paliwo. Masa skupia uwagę władz miasta, mediów i mieszkańców Kielc, którzy coraz chętniej przesiadają się z zakorkowanych samochodów na szybkie i zdrowe rowery. Zwracamy uwagę na potrzebę rozbudowy infrastruktury rowerowej, zmiany bzdurnych przepisów i troski o bezpieczeństwo rowerzystów.

No to co? Widzimy się w sobotę. Jak zwykle w przypadku eventów MTB Kielce warunki atmosferyczne NIE MAJA NAJMNIEJSZEGO ZNACZENIA.

Reklamy

4 thoughts on “Masa Krytyczna 2012 – Kielce na rowery!

  1. też przyjadę ale swoją drogą szkoda że w Kielcach masa to festyn organizowany raz do roku ;/ widać na ile rozwinięta jest tu komunikacja rowerowa

  2. Mam prośbę zaproscie na ten piknik Dawida Staniszewskiego z programu Mam Talent! On tanczy i robi mega show!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s