Home

Już są w Kielcach. Studia podyplomowe z Public Relations. Zachęcam i zaPRaszam. Nie tylko dlatego, że będę miał przyjemność poPRowadzić na tym kierunku zajęcia, ale głównie dlatego, że PR to jeden z szybciej rozwijających się rynków usług i pracy. Warto nie stracić tej szansy.

Od dziś do końca listopada trwają zapisy na pierwsze w Kielcach studia podyplomowe z Public Relations. Studia organizuje Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Kielcach. Wykłady poprowadzą doświadczeni praktycy.

Public relations to jeden z coraz bardziej popularnych kierunków studiów podyplomowych w Polsce. Z roku na rok zwiększa się także rynek usług PR oraz liczba osób zatrudnianych na stanowiskach odpowiedzialnych za działania PR w firmach sektora prywatnego, instytucjach publicznych i NGO.

Studia organizowane przez WSAP zapewniają wysoki poziom nauczania, a także szansę na ciekawą pracę. Również jako Agencja Public Relations Stabilis PR rekomendujemy studia podyplomowe z Public Relations na WSAP w Kielcach. Szczegóły dotyczące zapisów i programu studiów na stronie uczelni wsap-kielce.edu.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s