Home

…dowiedziałem się od Bronisława Komorowskiego, że Polska jako jedyny kraj europejski miała „dodatni wzrost gospodarczy”, a od Jarosława Kaczyńskiego, że nie będzie „likwidował przywileji”.

Panie Bronku, z całą pewnością tylko Polska może mieć „dodatni wzrost”. Pewnie może mieć też ujemny wzrost, dodatnie pomniejszenie i tak jak dawniej „plusy dodatnie i plusy ujemne”.

Panie Jarku, cieszę się, że nie będzie Pan „likwidował przywileji”, warto natomiast pomyśleć o likwidacji przywilejów górniczych np. paniom sekretarkom w gabinetach dyrektorów kopalni.

Reszta aspektów debaty? Za chwilę będą o tym pisać wszyscy, a większość będzie miała rację. Kto wygrał, a kto przegrał? Zapraszam do dyskusji.

Reklamy

One thought on “Po debacie…

 1. Kolejny smaczek językowy z niedzieli: Pan Komorowski _ „zajęłem się….”
  Mowa ciała-machanie rękami (przecinanie powietrza z góry na doł)- policzyłem: 44 razy w ciągu 2 min (średnio co 2,7 sekundy), plus kilkanaście razy jedną ręką! Kiedy nie mowił – rączki splecione za kolanko jak pensjonarka. Da się na to patrzeć? Tak samo jak na wynik meczu Hiszpania – Polska.
  Środa:
  Przykre… ponownie nastały czasy (wcześniej 2005), gdy głosuje się w II turze „przeciw”, a nie „za”. Inna opcja – nie iść na wybory, ale…
  Zatem głosuję przeciw…. Dlaczego? Ponieważ nie zgadzam sie przede wszystkim na kolejny, juz 17 rok wyniszczającej i drenującej Polskę – prywatyzację (niezmiernie szeroki temat, nie ma miejsca by go tu rozwinąć), ponieważ nie chcę by Polska była sługusem zachodniej finansjery (wysysana non stop!!-patrz: zadłużenie i inne wskaźniki , ponieważ Polska potrzebuje wentyla bezpieczeństwa, bo nie można „Cinkciarzom z rządu oddać wszystkiego” – http://wolnemedia.net/?p=22555 – …bo znów dostajemy Belką po głowie (tym razem cały Naród – po śmierci Skrzypka natychmiastowa zgoda na przedłużenie haraczu za ” dostęp” do 20 mld EUR, które tak naprawdę w przypadku ataku spekulantów spod znaku…oraz innych Sorosów mogą tyle, co moje płuca w wywołaniu huraganu, a propos: polecam artykuł – „Belka- wierny sługa…” http://wolnemedia.net/?p=22366),.. ponieważ widzę jak bezczelnie i nachalnie media promują właśnie…. – TVP3 po debacie: Poncek mówił pół minuty, za to Nowak dwie, a następnie „kochający wojsko” – „specjalista od dorzynania watah” – kolejne 2 min = 8:1 A jeszcze na początku niewydarzona pracownica UW piała nad urokiem kandydata….. – zemdliło mnie…
  Szkoda, że nie wspomniano jak znow (wcześniej PGE) Grad ze swoim kierownikiem umoczyli 230 tys. Polaków w Taurona. Ten, w pierwszym dniu debiutu stracił prawie 2% (dziś dalej spada) ale grad „jest zadowolony z debiutu”. Tym razem na Parkiet wgpw kierownik nie zawitał tak jak to było przy PZU….tez by stwierdził, ze jest zadowolony ze polscy inwestorzy – ciułacze „są w plecy”?
  Nie lubie agresji, a POjac Gasipies-kolejny specjalista.. ten z kolei od zabijania, patroszenia i wywieszania, lansujący sie z gitarką i częstochowskimi rymami-dopełnia tej czary.
  I ponieważ przepełniła sie goryczy czarka – raz w życiu zagłosuję na Jarka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s