Home

„Geniusze” z Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach znowu „zabłysnęli”. Ponoć z pustego i Salomon nie naleje, ale w Kielcach się udało. Nie było korka drogowego, a nagle jest. W jedną noc „nalali z pustego”.

Na skrzyżowaniu ul. Jesionowej i Warszawskiej „usprawnili” ruch. Powstała nowa sygnalizacja świetlna, stara zniknęła. Pojawiły się za to korki, których nigdy w tym miejscu nie było. Cała Warszawska od Al. IX wieków do ul. Jesionowej została zablokowana w godzinnym korku. Za chwilę Prezydent Lubawski zamknie jeszcze ul. Czarnowską, zlikwiduje kilka dwupasmówek, zamknie kolejne zatoki parkingowe i będziemy mieli niezły „Sajgon” komunikacyjny. Pozostaje tylko rower i jazda „na gazetę” pomiędzy samochodami, bo dróg rowerowych nadal jak na lekarstwo.

Reklamy

3 thoughts on “Geniusze, Salomon i Sajgon

  1. Lewoskręty na Warszawskiej świecą się na zielono około 5 sekund. Daje to 1 samochód na jedną zmianę świateł, a samochodów w kolejce dziś tam czekało z 50. Widziałem jak duża ciężarówka ruszyła na czerwonym – musiała, bo inaczej nigdy by tym nie pojechała na zielonym. Rondo na Warszawskiej, na skręcie na os.Na Stoku, zakaz jazdy rowerem przez ul.Paderewskiego, zablokowane pasy ruchu na Warszawskiej, zakaz parkowania w zatokach parkingowych (byle zmusić do parkowania na piętrowej pomyłce)… długo by wyliczać. Większość to są indywidualne pomysły Pana Prezydenta. Ręce opadają co oni wyprawiają z komunikacją w Kielcach. Jeszcze jedna, dwie tak głupie decyzje i jesteśmy zablokowani na amen.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s