Home

Święta, święta. Ponoć z tej i innych okazji życzymy przeważnie tego czego sami pragniemy również dla siebie. To może być prawda. Życzę Wam, aby święta przyniosły relaks i oderwanie się od pracowitej codzienności. Życzę czasu na wielkanocne refleksje i na spędzenie go z bliskimi.

Namawiam także do świętowania na sportowo, np. na rowerze. Polecam oczywiście przy tej okazji stronę www.mtb.kielce.pl, na której znajdziecie opisy tras, a przede wszystkim gro rowerowych pasjonatów. Temat rozpocząłem od świąt i życzeń, a skończyło się jak zwykle… na rowerach :)

A, właśnie! W najbliższą środę – 7 kwietnia br. o 10:00 będę ponownie gościem Radia Kielce na audycji dotyczącej rozpoczęcia sezonu rowerowego. Zapraszam do radioodbiorników, będziemy rozdawać opaski odblaskowe MTB Kielce.

Reklamy

One thought on “Święta, święta… ROWER

  1. My tu siedzimy w pracy a inni już zasiadają do tradycyjnego świątecznego karpika, radosne kolędy płyną cichutko i nastrojowo z głośników ukrytych za choinką przystrojoną w jajeczka i zajączki, zaraz po tym uroczystym posiłku udadzą się na pasterkę, która zakończy się tradycyjną procesją na cmentarze by zapalić świeczki na grobach tych którzy odeszli.

    Wniebowstąpienie trzech króli to jednak piękne święto.
    Amen

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s