Home

W ubiegły poniedziałek wraz ze wspólnikiem postanowiliśmy uruchomić pierwszą w Kielcach mobilną myjnię. Minął tydzień i „UmyjTo.pl – mobilna myjnia” działa.

UmyjTo.pl - mobilna myjnia Kielce

UmyjTo.pl - mobilna myjnia Kielce

Jak działa? Dzwonisz pod nr 666 297 828 i zamawiasz wybraną usługę. Profesjonalna ekipa przyjeżdża pod wskazany adres i np. myje samochód. W każdym miejscu z zewnątrz i środek, a jeśli jest dostęp do prądu to w zakres usług wchodzi także odkurzanie, pranie tapicerki, foteli, bagażnika itp. Jeśli nie ma prądu to pracownicy UmyjTo.pl mogą jechać samochodem do siedziby naszej firmy, aby zrealizować zlecenie. Po wykonaniu zlecenia samochód odstawiają pod wskazany adres. „UmyjTo.pl – mobilna myjnia” myje nie tylko samochody, ale też elewacje, tarasy, kostkę brukową, maszyny budowlane, specjalistyczne urządzenia, dywany, wykładziny, tapczany itp.

Długo by o tym pisać dlatego zainteresowanych zapraszam na stronę www.UmyjTo.pl.

Reklamy

9 thoughts on “UmyjTo.pl – mobilna myjnia

  1. Nie wszyscy chłopcy z lokalnych wypadów 4×4 /quadowych mają czas/chęć/miejsce by umyć maszyny po przeprawie terenowej – to jedni z Waszych potencjalnych klientów. Powodzenia z biznesem! Komu jak komu ale Wam naprawdę można życzyć MOKREGO LEJKA ;P

  2. Dzięki :) Wprowadzimy quady do oferty bankowo i kilka innych rzeczy też. Czas jaki minął do pomysłu do realizacji tego biznesa to 7 dni. Dlatego na początek uruchomiliśmy podstawowe usługi, ale z czasem będzie ich przybywało. Podobnie informacji na http://www.UmyjTo.pl Wstępnie zdradzę, że na lato będzie oferta mycia samochodu przez dziewczyny w bikini na miejscu u klienta. Już widzę program TVN Uwaga i protesty „środowisk”. :)

  3. Świetny pomysł na biznes Marcin!
    Wiele w domu potrafie i zrobie sama.Czasem moge otworzyc Ci drzwi z wiertarka, pedzlem lub młotkiem w dłoni….ale dywan z wielkimi fredzlami który nastroszyl sie jak kocur…na kolanach ze szczota ryżowa…co to to nie!,prac nie bede!
    Nie mam specjalnych wymagan…moga przyjśc panowie w slipach:D

    • Ja już nie siedzę w temacie, mój wspólnik robi UmyjTo sam. Jest duża konkurencja w postaci myjni bezdotykowych, ale myślę, że nadal zapotrzebowanie jest na mycie samochodów wewnątrz, na telefon. Tego bezdotykowe nie oferują, a inne stacjonarne mają ceny nie dla każdego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s