Home

Kilka tygodni temu jako Agencja Public Relations Stabilis PR ruszyliśmy z nowym projektem, którego ucieleśnieniem jest serwis internetowy „kandyduj.PL„. Początek 2010 roku dał poważne argumenty do uruchomienia portalu „dla aktywnych politycznie”. Wiadomo, rok podwójnych wyborów (w samorządach i na Prezydenta RP) stwarza szczególne zapotrzebowanie na wiedzę z zakresu politologii.

Po raz pierwszy w Polsce

kandyduj.PL” to pierwszy tego typu portal w polskim internecie. Pierwszy, bo jego celem jest usystematyzowanie i skupienie wiedzy, która dotychczas znajdowała się na co najmniej kilkunastu odrębnych serwisach internetowych. Pierwszy również dlatego, że nie spotkałem się dotychczas z portalem oferującym specjalnie wyselekcjonowane , kompleksowe informacje tylko dla aktywnych politycznie. Oczywiście te informacje bez wątpienia będą też cenne dla innych osób zgłębiających tematykę politologiczną np. z tytułu pracy zawodowej lub nauki.

Garść konkretów

Na „kandyduj.PL” publikujemy wiedzę i aktualności z zakresu skutecznego prowadzenia kampanii, marketingu politycznego i PR, prawa w polityce, wyborów, partii, sondaży, usług doradczych, szkoleń, studiów, kursów i wydarzeń. Oczywiście „kandyduj.PL” to nie tylko usystematyzowanie i skupienie informacji, ale też własne analizy, opinie i wywiady dedykowane tylko dla naszych czytelników.

Zapraszam zatem do współpracy przy projekcie i klikania na www.kandyduj.pl .

Reklamy

One thought on “kandyduj.PL – dla aktywnych politycznie

  1. Pingback: Zbigniew Brzeziński czyli czego nie czynić w sieci – polemika kandyduj.PL « Marcin CHŁODNICKI blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s